SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Porsche cayenne
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Porsche Cayenne
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
4.50
Viti :
2006
ID e produktit :
133941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet porsche cayenne S 4.5 benzinKontakt +38649361403

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Antivirusi
045324496
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »