SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jetta 1.6 Highline 2013
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Jetta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet jetta 1,6 highline prodhuar ne fund 2013
posedon te gjitha opsionet full extra
105 HP
winter pack,hill holding etj
Ka edhe 2 vjet garancion nga prodhuesi (deri 2018)
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
049527474
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »