SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 2004 me 7 ulse
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira full option klime ac me kuk cd player charger dritaret e pasme te errta fabrikisht regjistrim rks deri me 18.08.2017 me 4 goma te reja te veres me bandash te aluminit si dhe kater goma rezerv te dimrit te reja me bandash se bashku me bagazhin e teshave mbi veture si ne foto motorrin e dyte te ri te nderruar me 70,000 te kaluara ne gjendje shume te mire optike dhe teknike. Shum i rujtun si brenda ashtu dhe jashte qmimi i negociueshem. AGRONIPostuar nëpërmjet celularit. 044-260-013
Informata rreth publikuesit
Jetlir
Suharekë
044 260 013
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »