SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,767
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passat 3 c ne gjendje shumte mir me dogan te paguar per meshum na kontaktoni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »