SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a180
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Mercedes A 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2005
ID e produktit :
133975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes a180 dizel 2005 avantgarde rigjistrimi i dyt ks pres blers serioz ndrrim nuk boj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besfort
Lausanne, Switzerland
049251754
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »