SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 benzin
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
133981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 318 benzin regjistrim 17-05-2017 . Xhamin e par e ka tkrist . Nr +37744850002Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerton
Korroticë E Poshtëme
044444984
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »