SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ople astra
Çmimi :
€2,550.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
134008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ople astra 1.7 diesel ne gjendje perfekte gje qe shihet edhe vet Nr kontaktues 049 102 609 049 343 557 pres bleres serioz mund te kontaktoni edhe ne viber wahts ap .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prizren
049 343 557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »