SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne per TOURAN PASSAT GOLF AUDI
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:09
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
134009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FELLNE ME GOMA MICHELIN 235/45/17 PER:
TOURAN 2003-2012
PASSAT 2001-2010
GOLF 5 GOLF 6 GOLF 7
AUDI A4 AUDI A6 AUDI A3 etj etj.
NDRRIM ME IPHONE 5 IPHONE 5S IPHONE 6 PHONE 6S

044 963 705 VIBER
Informata rreth publikuesit
Miloti
Prishtinë
045891774
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »