SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 2011 Cmimi i Fundit
Çmimi fillestar :
€12,500.00
Ju kurseni :
€1,250.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€10,000.00 Çmimi rritet në €12,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
134019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 2011 per me shum kontakt :+37744634634
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
044634634
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »