SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mersedes benz E350
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
70,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
134020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz E350 2012prodhim amerikan hull, full ekstra 70000 kl

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
044 782 682 044 666 924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »