SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes suzuki 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes suzuki 50cc esht ne gjendje perfekte punon shum mir-- URGJENT--Postuar nëpërmjet celularit. 044-122-512
Informata rreth publikuesit
Bessi
Prishtinë
045579817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »