SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A7 ne fund 2010
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A7 3.0 ne gjendje perfekte ne fund te 20010, diesel, me te gjithaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Plani
044336053
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »