SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bora 1.9tdi 74kv viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:58
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
134032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bora 1.9tdi 74 kv viti 2004 xenon full full vetura o sa po ardhur nga jashti ( ME DOGAN TE PEGUAR ) per info kotoakto ne tele 044 139 396

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »