SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 CI Cabrio
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen me targa ne zvicres, Vetura osht shum e bukur dhe ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Arbenit
0041764288534
Malisheve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »