SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
134077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kaft metalike , 5 dyer , 7 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset sport , ulset me ngrohje , tempomat ,
bordkompjuter , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
i hapur lart PANORAM , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , zerimin BOSE , radio CD SD CARD , abs ,
esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-q7-3-0-tdi-quattro-facelift 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »