SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 30D XDRIVE SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
134078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon f1 , ulset lekur te kaft , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , navigacion GPS TV HD , bordkompjuter ,
tempomat , KAMER mbrapa , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , radio CD USB ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbylje elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x5-30d-xdrive-sportpaket 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »