SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3b
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
134116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3b 1.9 serviset i ka te kryera rrypin Dhamzor e ka te nderrun ne gjendje te rregull regjistrim ni vit 21:09;2017 mundsi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erdi
Therandë
049875103
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »