SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN PATHFINDER 2.5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
Nissan Pathfinder
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET NISSAN PATHFINDER NE GJENDJE SHUM TE REGULLT 1 VIT REGJISTRIM 4 GOMA TE REJA
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »