SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot s2a 100cc
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
134120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte ne gjendje te rregullt eshte 100cc me dokumenta dhe dogan te paguar , dhez nqels edhe nkom
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
+38649189066
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »