SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
134122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura A4 3.0 tdi 2010 i pa doganuar, i ardhur nga gjermania ne gjendje teknike shum te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
+38649413236
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »