SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 me 7 ulse i ardhur nga zvicrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:41
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,785
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
134152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi Q7 i ardhur nga zvicrra me liber servisi me 7 ulse ne gjedje shum te mir per me shum 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »