SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1997
ID e produktit :
134163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.4 benzin
Vetura esht ne gjendje te rregullt shum e rujtne e punune ekstra shum e bukur siq shihet ne foto .serviset i ka te kryme me rregull. plus 4 goma te dimrit.
me shpenzime minimale.
bej edhe ndrrim
wiber +38649804303Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
049804303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »