SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nisan mikra k10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Nissan Cherry
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
1991
ID e produktit :
134164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nisan mikra k10 1.2 benzin shpenzime shum te vogla regjistrim deri.me 26 tetor ka guma tdimrit me fellne qmimi 1400 ero i diskutushemPostuar nëpërmjet celularit. 044 475 179
Informata rreth publikuesit
Violant
Gjilan
044-475-179
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »