SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 pacific
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
134172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 pacific 1.9 2003Osht ne gjendje te rregullt ne RKS Osht me 5 shpejtci Navigacion me CDKarrikat me nxemje I ka 180,000 km tkalune tvetat Klim automatike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajram
043982480
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »