SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:00
Lloji :
VW TIGUAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
134180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit n timon F1 , ulset lekur te zez , ulset me ngrohje ,
ulset sport , ulsen elektrike , dritat LED , dritat BI XENON ,
i hapur lart PANORAM , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
kamer mbrapa , vet parkim (PARK ASSIST) , bordkompjuter , tempomat ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , radio CD SD, navigacion GPS TV HD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne , etj .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-tiguan-2-0-tdi-4motion-highline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »