SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 200
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Lloji :
Daimler Six
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
455,365
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
134189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 200, ne gjendje te mir, ka kurizion kapak, 10 muaj regjistrim, motorin e ka shum ne gjendje te rregullt. nr. tel +37744866009
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Drenas
044866009
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »