SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 7 Tdi 1.6 viti 2013 BlueMotion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
134194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 7, 1.6 TDI 2013
SHITET GOLF 7,VITI 05. 2013, 1.6 TDI (105 ps)BLUE MOTION-TRENDLINE TECH-Posa ardhur nga Gjermania,vetura asht me targa te Gjermanis posedon; Klima Gjamat 4 Elektro pasqyret elektro dhe levizin kur hec rikfers Park pilot,senzor para,mas airobeg , gjita anet ABS ESP, sd karte ,2-qelsa, libren e sercisit , tegjitha serviset prej 00km deri tani i ka krejt te vw(volsfagen) t bane ni dor e ka pas QMIMI SIPAS MARRVESHJES, PER KONTAKT NE TEL 044867194, VIBER +38649 875 191
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Ferizaj
38649875191
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »