SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 d
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:52
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
134197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW seria 320 dizel 2.0 shume ekonomike dhe e rujtne si nga Brenda edhe nga jasht.
Punon shume mire, abs, klim, fellne, sensor, xhamat me rrymë etj. Regjistimi I parë ne vitin 2005.

Bon edhe ndrrim nese me konvenon.

Tel.+37744690769(Viber)
049797996
Informata rreth publikuesit
Behar
044690769
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »