SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 3C 2.0 tdi automatik dsg highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
134208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 tdi i rexhistruar rks viti fundi 2006 i posa servisuar goma te reja fellne alumini klim tronik karrika me memorje tempomat navigacion cd shanzher 6cd usb aux xenon bi xenon tiptronik senzor shiu pasqyre me senzor nxemje pasqyre etjNdrrim i mundshemTel 044 261 312Viber 37744261312

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »