SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI Quattro Tiptronic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2967.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A6 3.0 TDI
QUATTRO
TIPTRONIC
LEKUR
PERDE ANSORE DHE MRAPA
REGJISTRIM DERI ME 02/2017
BEJME NDRRIM ,,,,
Informata rreth publikuesit
SHPETIM
Prishtinë
049451115
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »