SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 20D XDRIVE SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:59
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
134243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
tempomat , bordkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , radio CD USB , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne .etj
Tel+ 386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »