SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira B
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
134252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira (2006) 1.9 CDTI Automatik
-Servisuar rregullisht
-Gjendje te shkelqyeshme
- 1 pronar
-Sport
-2 komplete gomash (dimer16-vere17)
-7 Ulese
-Kontakt: 049/777101
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »