SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford fiesta me klim
Çmimi :
€1,450.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
47,893
Motori (kubik) :
1.25
Viti :
1998
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
134257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta 1.25 16v ne gjendje shume te mire teknike. regjistrim edhe dy muaj rks. shpenzimet shume te vogla.
Informata rreth publikuesit
Besart
Prizren
049 333508
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »