SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 2.5rs
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
134260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Taureg 2.5 ne gjendje prefekte ndrrim i mundshum Viber.+38649179221049623046

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Mitrovica, Kosovo
049623046
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »