SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES GLE 350 CDI AMG LINE 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes GLE
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
73,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
134263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK 9g-tronic plus
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport AMG , navigacion GPS TV HD ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
i hapur lart PANORAM , 8 kamera 360 shkalle , bordkompjuter , tempomat ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , zerimin HARMAN/KARDON audio ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , senzora te parkimit para dhe mbrapa ,
vet parkim (PARK ASSIST) , senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) ,
radio CD DVD USB SD CARD , abs , airbag , fellne , etj FULL OPSIONE .
AMG EDITION 1 .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-gle-350-cdi-amg-line-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »