SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
134266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Florenti
Audi A4 2.0 TDI
2.0 TDI
Automatik - Tiptronic 8-Shpejtesi
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Cd-player + AUX + SD-CARD
Board Computer
Navigacion
Dirigjime ne Timon
Senzora Para
Senzora Mrapa
Xhamat me Rrym
Viti 2013
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Zeze Metalike
CCM : 1986
Vetura posedon 2 Qeles
Km : 195.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte me Dogan
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti Prishtinë - çagllavic
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 22:00
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »