SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran 1.9 tdi dsg 7ulse i regjistruar
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
134267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shume ne gjendje te mire teknike
I servisuar dhe shume i mirembajtur
I regjistruar deri ne muajn e 6 -2017
Eshte fullextra
Per info tel
044765454
Informata rreth publikuesit
Bmw
Prishtinë
044765454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »