SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
134272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 TDI me I t'kuqe , ne gjendje te rregullt motorike me te gjitha serviset ! Esht shum i ruajtur si brena dhe jasht .Per me shum info : viber : +377 44982617

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
erdi
Prizren
045 521 579
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »