SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz / CLK 270 cdi
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Mercedes CLK 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Viti :
2004
ID e produktit :
134302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz / CLK 270 cdi ne gjendje shume te mire,me targa shqiptare, kilometrazhi 180000, me dokumenta te rregullta.
Tel. 00355695512175
Informata rreth publikuesit
clk
Prishtinë
355/0695512175
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »