SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 5 - 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
134305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5, viti i prodhimit 2005, 1.9 TDI, per me shume informata me kontaktoni ne numrin 049 862 862

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049/ 862 862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »