SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
* OPEL ASTRA 1.6 BENZIN KLIM RKS VITI 2001
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
179,234
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
134321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
** OPEL ASTRA 1.6 BENZIN \n** REGJISTIM DERI NE MARS 2017 \n** KLIM FUNKSIONALE \n** VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2000 \n** PULLA NE VOLLAN CD-MP3\n** KOMPLET SERVISIN E KRYER ME RREGULL\n** 4 GOMAT E REJA M+S \n** XHAMAT ELEKTRONIC \n** NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE \n** HIPOTEK NUK ESHT \n** NR TEL 044-360-932 ... 049-797-767 + VIBER \n** QMIMI 2600 €
Informata rreth publikuesit
Herolind
Kosovo
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »