SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra C 2004 2.2 Diesel
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
134325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra IRMSCHER e ardhur nga Zvicrra regjistrimi i dyte ne Kosove, edhe 10 muaj regjistrim, ne gjendje perfekte, me km te garantuara, me klimatronik, me amortizer me gas, tempomat, fllne alumini

Per me shume kontaktoni ne kete numer
044/922-226
BeratPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ledion
Prishtinë
049822377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »