SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV, 1.9, Diesel
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
134330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf IV, 1.9, Diesel, ngjyra e kalter e mbyllet, viti i prodhimit 2000, klime, ne gjendje te mire
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Therandë
+37744300200
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »