SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
134337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin 4 me D dhe I te kuqe shum gjendje te mir, disel, 1.9, 4 dyer, klimtronik goma te reja regjistrim ka deri ne fund te vitit, per me shum informata na kontaktoni ne tel. 049588405.
Informata rreth publikuesit
Drini
Prishtinë
049588405
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »