SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 viti 2005 dizel 2.0 HDI Automatik tiptronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:19
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
134339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Peugeot 407 viti prodhimit 2005 dizel 2.0 HDI Automatik tiptronik posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , panoram , senzor parkimi , goma te reja , fellne te aluminit , i ardhura nga belgjika me dogan te paguar , kilometra me garancion 184000 KM me liber te servisit , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »