SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford C-MAC VITI 2007 DIZEL 1.8 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:39
Lloji :
Ford C-Max
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
2007
ID e produktit :
134340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Ford C-Max viti i prodhimit 2007 dizel 1.8 TDCI Posedon : Klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , dirigjuse ne timon , fellne te aluminit , goma te reja , 2 qelsa , i ardhura nga belgjika me dogan te paguar , kilometrat me garancion me liber te servisit 214.000 KM , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »