SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo 2002 1.7 DTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
271,807
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
134347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Combo 1.7 DTI Viti 2002 me fellne te reja goma te reja i ka te kalume 271807 km i sapo ardhur nga Suedia është i doganuar dhe homologimin e ka te paguar është në gjendje te rregullt karrika elektrikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Pristina
044150982
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »