SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:25
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
134365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4
Gjendje perfekte
Regjistrim ka deri ne fund te muajit janar 2017
Posedon klime
Goma te mira
Nuk ka nevoj per asnji investim
Ulje filtera rryp dhembzor i ka te ndrrume .
Nuk eshte hipotekPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
....
Prizren
0037745569494
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »