SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 s line
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
134370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 s line ne gjendje perfekte 1.9 dizell i te kuqe nuk ka nevoj per as nje investim te vetem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
caki_bufoni1
+37745685117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »