SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
134374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 viti 1990 hidraulik katalisator .. shumm ne gjendie te mir motorri 1.6 mini turbo 3000mi me liber servisi original tkalune shumm ne gjendir perfekte si mrena edhe invertarin edhe jasht ashtu pa troh korizioni .. nr kontaktus +37745687122

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
37745687122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »